Ubytování u Kučerů ve Frymburku - zima Ubytování u Kučerů ve Frymburku Ubytování u Kučerů ve Frymburku - léto

Reflexní masáž


Reflexologie je léčebná metoda využívající působení tlaku a masáže reflexních plošek na chodidlech a rukou.Tyto reflexní body se chovají jako malá "zrcadla" odrážející chování celého organizmu. Reflexologie učí, že vitální energie nebo také životní síla cirkuluje mezi tělesnými orgány a proniká do všech živých buněk a tkání. Pokud dojde k zablokování této energie, ovlivní to odpovídající část těla. Energetické bloky v lidském těle se zobrazí na chodidlech a rukou. Používáním speciálních technik tlaku je pak odhalujeme, stimulujeme oběhový a lymfatický systém, podporujeme uvolňování toxinů a povzbuzujeme tělo k tomu, aby se léčilo samo.
Reflexologie je kromě léčení nemocí rovněž nesmírně účinnou terapií v případě stresu, napětí a únavy. Lze ji také využít jako prevenci k předcházení onemocnění.

"Reflexologie je o dávání a přijímání. Energie je předávána klientovi skrze ruce terapeuta a informace jsou přijímány z klientových chodidel."

Četnost návštěv
Reflexní masáže se obvykle provádí v sadě šesti ošetření. Mezi ošetřeními musí být přestávka dvou až tří dnů.
Reflexní masáž se neprovádí v prvních šestnácti týdnech těhotenství. Nedoporučuje se u lidí procházejících chemoterapií, ozařováním nebo hormonální léčbou. Dále se pak neprovádí u lidí s artrózou, artritidou nohou a rukou, srdečními stavy jako je trombóza a flebitida a u lidí s cukrovkou.

Doplnění
Reflexologie je nesmírně účinná terapie. Tato zdravá masáž se rychle šíří po celém světě. To je dostatečným důkazem její účinnosti a popularity. Jejím hlavním cílem je pomáhat lidem dosahovat lepšího zdravotního stavu a udržovat ho. Ačkoliv nepředstírá, že je magickým všelékem pro všechny lidi a všechny choroby, nemůže být pochyb o tom, že si získala přední místo mezi holistickými léčebnými technikami.

(C)1998-2019  ubytovani@lipnonet.cz  www.LIPNOnet.cz  www.LIPNO.net  www.FRYMBURK.com  www.FRYMBURK.eu


TOPlist